Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Ako funguje vibrátor erekčného krúžku?

Vibračné krúžky sú inteligentné, flexibilné krúžky, ktoré sa umiestňujú na spodok penisu a voliteľne aj na semenníky. Vibračný krúžok na penise stimuluje dvoma spôsobmi. V prvom rade stláča penis, zvyšuje erekciu a senzibilizuje penis na podnety. Po druhé, zvyšuje vnemy prostredníctvom vibrácií. Vibračné krúžky sú skvelou voľbou pre páry, pretože výrazná špička masíruje klitoris aj pri sexe. Vibračný erekčný krúžok je bez použitia rúk, čo z neho robí vibrátor pre pár, ktorý vás nebude rozptyľovať v spálni a zároveň umocní zážitok.

Ako si vybrať veľkosť vibrátora s erekčným krúžkom?

Ak máte záujem o vibračné krúžky z dôvodu zvýšenia erekcie, ideálnym riešením bude vibračný krúžok s priemerom menším ako je obvod penisu. Tieto typy párových vibrátorov je však možné nosiť nepretržite maximálne 20 minút, potom treba nechať krv voľne prúdiť. Pokiaľ ide len o vibrácie a možnosť ovládať vibrátor bez použitia rúk, vyberte si všestrannejší vibračný krúžok. Medzi univerzálne vibračné krúžky patria napríklad Dorcel Power Clit, We-Vibe Pivot alebo Satisfyer Ring. Pre silnejšiu kompresiu si môžete prstenec posunúť cez semenníky.

Ktoré vibračné krúžky sa oplatí kúpiť?

Ak si nie ste istí, či je vibračný erekčný krúžok tou správnou voľbou, určite vás budú zaujímať ceny a recenzie na vynikajúce produkty tohto typu. Vibračné krúžky sú naozaj lacné a takýto vibrátor pre páry kúpite za menej ako 25 EURO. Cena by však nemala byť jediným určujúcim faktorom, pretože vibračné prstene ako luxusný Lelo Tor 2 alebo Hot Octopuss Atom získavajú výborné recenzie. Ak hľadáte zariadenie s najlepšími vibráciami, nebojte sa investovať do drahšieho vibračného krúžku. Čím lepšie sú vibrácie, tým je vibrátor pre páry účinnejší.