Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Ako používať gejšovské guľôčky?

Gejšovské guľôčky by ste mali vložiť do pošvy po predchádzajúcom použití lubrikantu. Pri silikónových guľôčkach by ste mali použiť lubrikant na báze vody - iné by mohli poškodiť hračku. Po aplikácii guľôčok môžete začať vykonávať každodenné činnosti, ako je prechádzka alebo upratovanie – vaše pohyby spôsobujú pohyb závaží, čo naopak stimuluje svaly k sťahovaniu. Ďalším cvičením môže byť stláčanie Kegelových svalov okolo guľôčky niekoľko až niekoľko sekúnd. Stále častejšie môžete naraziť na guľôčky s dodatočnými funkciami, ako sú vibrácie alebo jemná elektrostimulácia. V takom prípade je možné zvyčajne prispôsobiť ich intenzitu pomocou priloženého diaľkového ovládania alebo mobilnej aplikácie. Po každom použití gejšovských guľôčok ich dôkladne umyte a dezinfikujte.

Čo sú gejšovské guľôčky?

Gejšovské guľôčky umožňujú cvičiť svaly panvového dna (tzv. Kegelove svaly). Obvykle majú formu malých guľôčok (3-4 cm v priemere) s rôznou hmotnosťou, ktoré sú spojené silikónovým špagátom. Na trhu sú k dispozícii aj výrobky s fantasijnými tvarmi. V guľôčkach sa zvyčajne nachádzajú menšie závažia, ktoré menia svoju polohu v dôsledku pohybu, čím spôsobujú sťahovanie svalov. Niektoré hračky majú aj vibračný režim, ktorý poskytuje ďalšie potešenie. Denný tréning posilňuje svaly, čo bráni mnohým ťažkostiam a zaručuje väčšiu spokojnosť so sexom.

Aké gejšovské guľôčky si vybrať?

Výber vhodných guľôčok závisí od vašich individuálnych potrieb. Pri hľadaní ideálnej hračky by ste mali zvážiť svoju úroveň cvičenia Kegelových svalov a plánované použitie počas erotických hier. Osoby, ktoré začínajú svoju dobrodružnú cestu s gejšovskými guľôčkami, by mali začať s ľahšími guľôčkami alebo dokonca jednou guľkou väčšieho priemeru; s postupným precvičovaním Kegelových svalov môžete postupne zvyšovať zaťaženie. Pre páry sa odporúčajú vibrátory - ich použitie je skvelým spôsobom na oživenie predohry. Sensu ponúka široký výber gejšovských guľôčok. V obchode nájdete guľôčky v rôznych farbách, tvaroch a s funkciami vyrobenými zo silikónu alebo skla, ako aj rozšírené sady. Pre nájdenie hračky pre vás si pozrite recenzie od spokojných zákazníčok. Gejšovské guľôčky sú erotickým doplnkom, ktorý získava stále väčšiu popularitu. Ich použitie môže priniesť dvojitý prospech - slúžia predovšetkým na tréning Kegelových svalov, ale zároveň sa skvelo hodia do postele (ako samostatné alebo pre páry!).