Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Originálne BDSM masky - kolekcia pre ňu a pre neho

Erotické BDSM masky tvoria pikantnú kolekciu pre ňu a pre neho, v ktorej nájde každý niečo pre seba. Ak chcete obohatiť svoju predohru o dodatočné emócie, rozhodne si vyskúšajte masky z lateksu BDSM, ktoré vám dodajú tajomstvo a zdôraznia vašu úlohu v erotickom scenárii. BDSM masky skvele zapadnú do výnimočnej atmosféry predohry založenej na hre dominancie a poslušnosti.

LateXové BDSM masky sú neuveriteľne sexy a jednoznačne sa spájajú s vzrušujúcimi okamihmi v atmosfére. Zvláštnu pozornosť si zaslúži originálna maska BDSM Toyz4lovers Imbracatura Per Viso Con Maschera, ktorá spája to najlepšie: čierny postroj s hrebíkmi, kaglom a veľkým obväzkom na oči. Celkový dojem je ohromujúci a skvele sa hodí k lateXovej bielizni. Vzrušujúcim výberom je aj Bad Kitty Head Harness, ktorý lákavo odhaluje oči a úplne zakrýva ústa. Solídny postroj na hlavu a čierny obojok dokonale dopĺňajú vynikajúcu celkovosť - táto výnimočná erotická maska BDSM mocne pôsobí na vašu predstavivosť!

Využite jednoduchý mechanizmus regulácie a pohodlné západky, aby ste prispôsobili lateXové BDSM masky svojim individuálnym veľkostiam a pohodliu. Nezabudnite, že si môžete masku kedykoľvek zložiť, takže nič nebude obmedzovať váš komfort.

Ponořte sa do sveta pikantnej zmyselnosti s erotickými BDSM maskami

Erotické BDSM masky nie sú len dizajnom, ktorý pridá charakter každému outfitu, ale aj spôsobom, ako zvýšiť blízkosť vo vzťahu. Čierna BDSM maska zakrývajúca tvár a oči vám umožní úplne sa venovať potešeniu. Dovoľte, nech vaša druhá polovica prevezme kontrolu a ponořte sa do vzrušujúceho zážitku očakávania dotyku vášho milovaného. V tomto scenárii sa skvele osvedčí maska BDSM Ouch! Subjugation Mask Allows Just A Hint Of Light, vyrobená z príjemného na dotyk tenkého materiálu. Praktický zips umožňuje pohodlné obliekanie a zlepenie masky a zabezpečuje pocit bezpečia. Čierna maska na oči a ústa sa hodí tak pre ženy, ako aj pre mužov.

Pre tých, ktorí chcú mať úplnú slobodu dýchania, boli vytvorené materiálové BDSM masky s otvorom na ústa. Spandexové masky sexy sedí na hlave a zostávajú pohodlné, umožňujúce dlhé a vzrušujúce hry vo dvojici. V erotickom obchode Sensu sú k dispozícii aj erotické BDSM masky s otvormi na oči a ústa, ktoré vyzerajú neuveriteľne zaujímavo. Medzi nimi je aj pikantná maska Fetish Fantasy.

BDSM masky lákajú dizajnom a jedinečným, lesklým materiálom. Čierny lateX alebo pružný spandex s lesklou štruktúrou sú atribúty, bez ktorých si ťažko predstavíte pikantnú predohru. Nepotrebujete skúsenosti, aby ste ocenili a maximálne využili potenciál erotických masek v dravom štýle. Na Sensu.cz máme tak BDSM masky pre tých, ktorí chcú pocítiť úplnú oddanosť, ako aj masky na hlavu s otvormi, ktoré zaručujú poh