Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Erotická ostruha, čo to je?

Erotická ostruha sa skladá z rukoväte a otáčajúceho sa kolesa s ostrými kolcami, ktoré môžu slúžiť na jemnú alebo intenzívnu masáž tela. Ostruha s kolcami na masáž je obľúbený erotický doplnok v BDSM kvôli možnosti manipulácie intenzitou zážitkov. Pozornosť si zasluhuje aj samotný vzhľad tohto doplnku. Erotická ostruha je vyrobená z vysoko kvalitných, hypoalergénnych materiálov, najčastejšie zo štandardnej ocele. K dispozícii sú tiež vysokej kvality erotické ostruhy vyrobené zo zinkovej zliatiny, ktoré ponúka napríklad renomovaná značka Kink by DocJohnson.

Čo dáva erotická ostruha s kolcami na masáž?

Erotická ostruha poskytuje tú sexuálnu neistotu, ktorá vzrušuje. Môžete ostruhu na masáž použiť jemne alebo ju pritlačiť tvrdšie na pokožku, čím poskytne úplne iné pocity. Vaša milovaná osoba nevie, čo práve zažije, a tak jej sexuálne napätie rastie. Práve z tohto dôvodu je erotická ostruha s kolcami na masáž tak často využívaná v spálňach nadšencov BDSM. Masáž tela pomocou erotické ostruhy je skutočne zaujímavá a príjemná. Erotická ostruha je rozhodne erotický doplnok pre každý pár. Aj keď vás BDSM nezaujíma, erotická ostruha s kolcami na masáž sa vám určite páči!

Akú erotickú ostruhu si vybrať?

Erotická ostruha je vyrobená zo štandardnej ocele alebo zinkovej zliatiny úplne zámerně. Sú to bezpečné materiály, ktoré sú hygienické a veľmi ľahko sa čistia. Vďaka tomu je erotická ostruha s kolcami na masáž bezpečná na použitie. Pre začiatočníkov odporúčame klasické erotické ostruhy, napríklad od značiek Fifty Shades of Grey alebo Kik od DocJohnson. K dispozícii je tiež erotická ostruha s možnosťou elektrostimulácie. Electrastim je erotická ostruha, ktorá je správne polarizovaná. Vďaka tomu po pripojení vhodného zariadenia odhalí pred vami ďalšie možnosti.