Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Čo je to vibrátor s funkciou dilda?

Dildo s vibráciami kombinuje dve najlepšie vlastnosti úspešnej penetrácie: dokonalé prispôsobenie a stimulujúce vibrácie. Tento umelecko penis má ešte jednu dodatočnú výhodu, a to schopnosť výberu druhu potešenia. Nič vám v konečnom dôsledku nebráni používať dildo s vibráciami aj bez vibrácií. Druhá možnosť je obzvlášť žiadaná, keď chcete zachovať maximálnu diskréciu. Okrem toho, pri vibráciách by sme nemali zabudnúť na realistického Pipedream Real Feel Delux, ktorý ohromí precíznym spracovaním. Umelecký penis v dokonalom kvalitnom prevedení!

Aký vibrátor s umelým penisom si vybrať?

Vibrátory s funkciami dilda poskytujú stimuláciu na mnohých úrovniach. Vibrácie prenášané na intímne miesta nepochybne prinášajú veľa potešenia, ale majú aj uvoľňujúce vlastnosti. Ak vás teda zaujíma veľké dildo a neviete, či veľkosť nebude pre vaše možnosti príliš veľká, umelý penis s vibráciami bude vynikajúcou voľbou. Vibrácie na klitorise alebo v okolí análneho otvoru uvoľnia svaly a spôsobia vzrast vzrušenia. Rastúce vzrušenie vedie k "otváraniu" labií a steny pošvy sú schopné ľahko sa roztiahnuť. Vďaka vibráciám nebude veľké dildo žiadnym problémom. Ak však uprednostňujete malé dildo s vibráciami, nájdete ich tiež v našej ponuke. Rozmery nájdete v opise na stránke produktu.

Cena vodotesných vibrátorov s funkciami dilda:

Vodotesné umelé členky vynikajú vyššou odolnosťou a časté čistenie vodou neovplyvňuje ich kvalitu a trvanlivosť. Vodotesný umelecký penis sa páči aj tým, ktorí radi relaxujú počas kúpeľa. Cena vodotesných vibrátorov sa pohybuje v rozmedzí od 20 do približne 70 EUR. Drahšie umele členky sú realistické a detailne vyrobené.