Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Ako sa líšia vibrátory pre páry?

Klasické vibrátory, ktoré nájdete v sexshope Sensu pre dospelých, sú zariadenia navrhnuté tak, aby ste ich pohodlne používali počas sexu vo dvojici. Vibrátor pre pár je najčastejšie vo forme písmena U. Jednu časť umiestnite do pošvy a druhá objíma klitoris. Vďaka svojej malosti takýto vibrator pre páry nezaberie miesto ani pre penis. Príkladom dobrého vibratora pre páry vo forme písmena U je Lelo Tiani 2 alebo We-Vibe Chorus. Okrem toho do kategórie vibrátory pre páry patria aj vibrátory s prsteňmi a zariadenia ovládané aplikáciou, ktoré sa teraz vyskytujú v rôznych veľkostiach a tvaroch.

Ako si vybrať vibrator pre pár?

Ak má byť vibrator pre pár prvým erotickým doplnkom, ktorý vyskúšate vo dvojici, stojí za to vybrať niečo skutočne dobré. Cena vibratora pre pár bude trochu vyššia, pretože je to v dôsledku použitia moderných technológií a návrhov, ktoré sú výsledkom rokov práce. Vibrátor pre dvojicu musí mať skvelé vibrácie a musí sedieť na tele dvoch ľudí, pričom každý pár je iný! Ak záleží na najvyššej kvalite z hľadiska prispôsobenia a vibrácií, zamerajte sa na vibrator na diaľku We-Vibe Chorus. Tento vibrator pre páry bol hitom ešte pred prvými recenziami! Ak sú pre vás niekoľko stoviek korún za vibrator na začiatok príliš veľa, pozrite sa na vibrátory pre dvojice od značky Satisfyer. Lacné vibrátory pre páry tejto značky majú veľmi dobrú kvalitu a tiež sa osvedčujú v spálni.

Klasické vibrátory pre páry alebo ovládané na diaľku, čo je lepšie?

Určite sa pýtate, čo si vybrať. Pretože vibrátory na diaľku sú také super, stojí za to venovať pozornosť klasickým vibrátorom pre páry? Môže sa vibrator vo forme prútika alebo penisový prsteň rovnať zariadeniam ovládaným aplikáciou? Rozhodne áno! Všetky vibrátory pre páry majú svoje čaro a sú schopné zvýšiť potešenie z milovania. Je dobré čítať recenzie používateľov, aby ste na ich základe posúdili, ktorý vibrator pre dvojicu má šancu lepšie obstáť. Cena je tiež istým kritériom, ale predovšetkým je dobré najskôr skontrolovať vlastnosti daného vibratora pre páry.