Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Erotický bič, jak ho používať?

Erotický bič je určený pre milovníkov intenzívnejších zážitkov. Jeho použitie vyžaduje trošku citu, pretože príliš silný úder by mohol spôsobiť nepohodlie alebo bolesť, čo nie je cieľom. Pamätajte, že dlhú šnúru, ktorou erotický bič disponuje, môžete použiť aj na jemné pohladenie pokožky na erotogénnych miestach. To je tiež veľmi vzrušujúce! Čierny erotický bič sa môže stať vynikajúcim doplnkom sexy kostýmu vo štýle BDSM.

Aký erotický bič si vybrať?

Erotický bič môže mať podobu rukoväte spojenej s dlhou šnúrou, čo môžete vidieť napríklad u modelu Scandal Bull Whip. Takýto erotický bič je naozaj sexy a rozhodne láka na nákup. Ak však preferujete niečo subtilejšie, vsaďte na špicrutu, ktorá je často označovaná ako erotický bič. Špicruta má predĺženú rukoväť ukončenú malou packou, rovnako ako model Scandal Split Tip. Takýto erotický bič vyžaduje menší cit pri použití a tiež vyzerá sexy!

Cena erotického biča

Erotické biče sú trochu drahšie než iné erotické pomôcky tohto druhu. Vyššia cena súvisí s ich väčšími rozmermi. Erotický bič je dlhý a je vybavený pohodlnou rukoväťou. Veľmi často môžete nájsť erotický bič vyrobený z prírodnej kože, čo tiež ovplyvňuje cenu. Materiály vysokej kvality vám zabezpečia, že používate bezpečné erotické pomôcky. Erotický bič z materiálov vysokej kvality môžete zakúpiť už za niekoľko desiatok korún.