Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Posilnite svoje zážitky, využite príslušenstvo pre masturbátory!

Príslušenstvo pre masturbátory vám umožní čerpať väčšie potešenie zo svojich obľúbených erotických pomôcok. Držiaky a ohrievače na masturbátory zabezpečia, že váš zážitok bude ešte realistickejší a vy sa ľahko prenesiete do sveta skutočnej rozkoše. Vďaka vymeniteľným rukávom pre masturbátory osviežite svoje zážitky a nikdy nebudete mať nudu vo svojom erotickom živote! Všetko skvelé príslušenstvo pre masturbátory nájdete v našom erotickom obchode Sensu.pl!

Príslušenstvo pre masturbátory Fleshlight

Známa značka ponúka vynikajúce príslušenstvo pre masturbátory, vďaka ktorému bude potešenie ešte väčšie a vy sa budete cítiť ako počas sexu s horúcou a zvodnou ženou! Všimnite si diskrétne držiaky pre masturbátory Fleshlight, ohrievač na umelú pošvu Fleshlight SleeveWarmer a prášok pre masturbátory, ktorý udrží citlivý materiál, z ktorého je erotická hračka vyrobená, v perfektnom stave po dlhú dobu.

Príslušenstvo pre masturbátory Fleshlight bude zodpovedať iba masturbátorom tejto značky, s výnimkou prášku Fleshlight Renewing Powder, ktorý je univerzálny.

Ohrievače pre masturbátory, aký si vybrať?

Príslušenstvo pre masturbátory schopné zahriať erotickú pomôcku na telesnú teplotu alebo vyššiu, si u mužov užíva veľkej popularity. To všetko vďaka skvelému zvýšeniu rozkošných zážitkov. Nájdete u nás ohrievač pre masturbátory Mystim a dva druhy ohrievačov pre masturbátory Fleshlight. Menšia verzia ohrievača: Fleshlight Quickshot Sleeve Warmer slúži na zahrievanie malých masturbátorov Fleshlight Quickshot. Väčší ohrievač Fleshlight Sleeve Warmer je kompatibilný so všetkými ostatnými masturbátormi značky.

Vymeniteľné rukávy pre masturbátory Satisfyer a Autoblow

Každý masturbátor, bez ohľadu na značku, má individuálnu štruktúru obohatenú o sieť stimulačných výbežkov. Niektoré značky vytvorili príslušenstvo pre masturbátory vo forme vymeniteľných masturbačných rukávov. Skvelým príkladom sú masturbátory Satisfyer a Autoblow. Už nemusíte kupovať nový masturbátor, stačí vymeniť rukáv! Venovaním pozornosti silnému vnútornému vloženiu pre masturbátor Satisfyer Men Sleeve Kinky Waves. Tešíme sa na tento zážitok!