Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Erotické vibrátory

sú jedným z najčastejšie vyberaných erotických pomôcok dostupných v sexshope Sensu. Skvele sa hodí nielen na sólovú zábavu, ale aj pri spoločných hrátkach vo dvojici. Vibrátory majú rôzne tvary a formy, môžu byť klasických rozmerov alebo v mini verzii, hladké alebo s výstupkami, podlhovasté alebo v neobvyklom tvare, ako napríklad rúž, diamant, srdiečko alebo náhrdelník, vibrácie môžu byť pulzujúce alebo sonické (využívajúce zvukové vlny).

Vyberte si ideálny ženský vibrator

Je dobré si premyslieť, čo od danej pomôcky očakávame, a vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje našim potrebám. Stimulátory môžu slúžiť na masáž celého tela alebo jeho jednotlivých častí, vibrácie môžu byť menej alebo viac intenzívne, režimy práce vibrátoru môžu byť regulovateľné alebo pevné. Sú k dispozícii v nespočetných farbách, pričom najobľúbenejšími sú stále ružové, fialové alebo klasické čierne a biele vibrátory. Čoraz častejšie sa stretávame s verziami zdobenými zlatom a striebrom, vďaka čomu získame veľmi noblesný a luxusný efekt. Dámske vibrátory sú stále exkluzívnejšie, do ich výroby sa často pridáva dokonca skutočné zlato. Tento typ vibrátorov by mal vždy byť vyrobený z materiálov, ktoré sú 100 % bezpečné pri kontakte s telom a nevyvolajú užívateľa žiadne alergické reakcie. Veľká väčšina vibrátorov je vyrobená zo silikónu alebo lekárskeho silikónu, ktoré sú veľmi jemné, mäkké a príjemné na dotyk. Stále častejšie sa vyrábajú aj masážery z bioskinu, ktorý má imitovať kontakt s ľudskou kožou. Dámske vibrátory sú tiež vyrobené z trochu tvrdších a odolnejších materiálov, ktoré však sú rovnako bezpečné, ako napríklad ABS plast alebo hliník. Stojí za zmienku, že čím je materiál tvrdší, tým sú vibrácie menej tlmené vnútri, čo môže viesť k dojmu, že pocity sú trochu menej jemné než u pomôcok zo silikónu. Obľúbené sú tiež sklenené dámske vibrátory, hladké a bez bubliniek vzduchu, odolné voči teplotným zmenám (dajú sa používať ako teplé, tak studené). Vibrátory môžu byť tiež vyrobené zo železa, gélu alebo elastoméru (lacnejšia náhrada za silikón). Nezabudnite na pravidelné čistenie pomôcky a používanie vhodných lubrikantov, ktoré sú určené pre jednotlivé materiály.

Typy vibratorov

V závislosti od toho, čo očakávate od svojho vibratora, môžete sa rozhodnúť pre konkrétny typ hračky. Dámske vibrátory sa delia na klasické (nastavené na stimuláciu vnútri pošvy a v okolí jej vchodu), klitoridálne (ich hlavným úkolem je stimulácia samotného klitorisu, môžu byť vibračné alebo sonické, využívajúce zvukové vlny pre potešenie), bod G, králiky (kombinácia klitoridálneho stimulátora s masážerom bodu G), guľôčky a vajíčka alebo vibrátory typu wand, teda masážery pre celé telo. Stále populárnejšie sú mini vibrátory alebo vibrátory na prst, ktoré vďaka svojim malým rozmerom perfektne poslúžia na cestách a zmestia sa do každej kabelky. Skvelou voľbou je tiež vibrator pre páry, ktorý svojím tvarom stimuluje súčasne vás aj vášho partnera. Masážery môžu byť vybavené dodatočnými technológiami, ako je Bluetooth pripojenie alebo možnosť ovládania pomocou aplikácie na telefóne. Stále častejšie sa stretávame aj s vibrátormi ovládanými diaľkovým ovládačom alebo reagujúcimi na váš hlas alebo hudbu hrajúcu v okolí. Sensu ponúka všetky vyššie uvedené formy stimulátorov a masážerov. Uvoľnite sa a nájdite si niečo ideálne pre seba.