Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Na čo slúži erotický bič?

Erotický bič je vynikajúcim doplnkom do spálne. Erotické biče boli špeciálne navrhnuté tak, aby umožňovali rôzne druhy hladkania tela: od jemných po intenzívnejšie. Erotické biče sú stálym prvkom predohry v štýle BDSM a bondage. Erotické biče sú tiež skvelým doplnkom k erotickým kostýmom.

Erotické biče, ktoré si vybrať?

Na začiatok sa odporúčajú kratšie erotické biče, pretože ponúkajú jemnejšie hladkanie pokožky. Čím je erotický bič dlhší, tým väčším citom treba disponovať, aby bolo stále príjemné, aj pri intenzívnejších úderoch. Veľmi príjemné na dotyk sú erotické biče z prírodnej alebo ekologickej kože. Milovníci elegancie by mali venovať pozornosť subtilným erotickým bičom od Bijoux Indiscrets. Príjemné na dotyk a ozdobné erotické biče Fifty Shades of Grey sú tiež skvelým nápadom na darček. Zaujímavé stopy na pokožke zanecháva erotický bič Rocks-Off, ktorý má silikónové koncovky imitujúce reťaz. Bezpečný erotický bič je zároveň vibrátorom, čo výrazne rozširuje možnosti jeho použitia.

Ako využiť erotické biče v spálni?

Erotické biče v spálni sa osvedčujú najlepšie v kombinácii s bondage. Priviazané ruky a zakryté oči spôsobia, že dotyk biča bude ešte vzrušujúcejší. Pamätajte, že erotické biče neslúžia na spôsobenie bolesti, erotické biče sú o potešení a emocionálnom zážitku! Bič môže jemne dotýkať pokožku na intímnych miestach, môže tiež hladkať vnútornú stranu stehien. Erotické biče sa skvele hodí aj na erotické poklapy. Možností máte naozaj veľa a všetky určite zvýšia potešenie počas predohry.