Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Análne korálky a guľôčky

sú veľmi populárne formy análnych hračiek, ktoré majú mnoho priaznivcov po celom svete. Sú intuitívne v používaní, vyrábajú sa v mnohých rôznych variantoch (rôzne dĺžky, tvary a textúry), takže si ľahko nájdete vhodné análne korálky pre seba. Môžete si vybrať medzi vibračnými guľôčkami a guľôčkami alebo klasickými, ktoré neposkytujú dodatočné vibrácie.

Ako fungujú análni korálky a guľôčky

v závislosti od toho, aký druh, tvar alebo dĺžku si vyberiete, bude fungovanie jednotlivých hračiek trochu iné. Všeobecne platí, že spôsob použitia a fungovania análnych korálok a guľôčok je rovnaký - šnúrku s guľôčkami zavediete do análu (vždy od najmenšej po najväčšiu guľôčku), a potom podľa vašich preferencií vsuniete a vysuniete hračku tak, ako sa vám páči, hlbšie alebo plytšie, rýchlejšie alebo pomalšie. Ešte väčšie vzrušenie vám prinesú spomínané guľôčky a korálky s dodatočnými vibráciami, ako napríklad guľôčky Petite Sensations Bubbles od značky Rocks-Off, ktoré pracujú v sedem rôznych režimoch, alebo model Deep Secret od značky Marc Dorcel - hračka vybavená 12 rôznymi vibračnými režimami, ktorými môžete ovládať nielen manuálne, ale aj pomocou bezdrôtového diaľkového ovládača.

Análne guľôčky

Sensu má v ponuke rôzne varianty análnych guľôčok a korálok. Ak vás zaujíma, čo vám môžeme ponúknuť v tejto oblasti, príďte a vyskúšajte to a určite toho nebude ľutovať. Análnymi hračkami môžete byť okrem individuálnej zábavy aj spoločne, čo váš sex bude ešte vzrušujúcejší ako doteraz.