Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Elegantná dámska bielizeň

Zmyselné sady bielizne sú jedným z dôležitých prvkov každej ženskej skrine. Poskytujú sebavedomie, zdôrazňujú vaše prednosti a maximálne zvyšujú teplotu v spálni. Sexy sady bielizne, ktoré môžete zakúpiť v erotickom obchode Sensu, sú skvelým nápadom na darček pre partnerku alebo pre seba. Na Sensu nájdete mnoho variantov sád bielizne, ktoré sa hodia na rôzne príležitosti.

Erotický komplet bielizne

je vždy dobrým výberom. Efektné spojenie vrchu a dna vám umožní cítiť sa svádne a krásne. Ponúkame sady erotického prádla v rôznych farebných variantoch a z rôznych materiálov vždy dobrej kvality. Najväčšiu popularitu si stále udržiavajú sexy sady čiernej bielizne s krajkou, čoraz častejšie s pikantnými páskami (napr. sada Petitenoir od Noir Handmade alebo väčšina zmyselných sád od známej a cenenej značky Obsessive). Voľba často padá aj na klasickú a sexy červenú bielizeň alebo nevinnú bielu. Veľmi efektné sú aj sady bielizne z priehľadného materiálu alebo jemnej sieťky, ktoré subtilným spôsobom odhaľujú to, čo zdánlivo zakryté. Ponúkame tiež ružovú a modrú bielizeň. Naše sexy sady bielizne majú mnoho variantov podprseniek, ako sú balkonety, bardotky alebo viac zakryté verzie určené pre väčšie prsia. Podobne aj pri dne, ponúkame sady s sexy tangami alebo nohavičkami, v závislosti od toho, v akom type sa cítite lepšie.

Sady erotického prádla

by nemali chýbať vo vašej sexy skrini. Môžete sa rozhodnúť buď pre pas na pančuchy alebo pre samonošiace pančuchy, ktoré vyzerajú rovnako efektne a dodávajú pikantnosť celému outfitu.

Sexy bielizeň s korzetmi

sú čoraz populárnejšie verzie erotického prádla. Okrem nohavičiek a podprsenky v sete dostanete aj korzet, ktorý krásne zdôrazní vašu postavu. Korzet môže byť samostatný alebo súčasťou pasu na pančuchy. Vyskúšajte sady erotického prádla od poľskej prémiovej značky Noir Handmade, ktorá často sázi na efektné korzety, svádějící pásky a ďalšie doplnky.

Najlepšia erotická bielizeň?

akú bielizeň vybrať? Predovšetkým takú, ktorá je kvalitná a v ktorej sa budete cítiť pohodlne. Skontrolujte širokú ponuku značky Obsessive na Sensu.sk, kde si isto vyberiete niečo pre seba. Ponúkame tiež sady bielizne od značiek ako Anais Apparel Luxury, Noir Handmade alebo Bijoux Indiscrets. Rôzne farby, bielizeň v malých a veľkých veľkostiach, veľa modelov a variantov. Pozrite sa okolo seba!

Cena sexy bielizne

efektný a naozaj kvalitný set erotického prádla môžete zakúpiť už za 22 EUR. Za 22 EUR alebo trochu viac môžete dostať už kompletný set vrátane doplnkov, ako je pas na pančuchy alebo zapínacie pásky.