Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Sexuálne putá na poste, ako ich používať?

Erotické putá patria medzi jedny z najobľúbenejších a sexy doplnkov do spálne. Sexuálne putá podnecujú fantáziu a sú skvelým nápadom na predohru, objavte neuveriteľnú kolekciu týchto produktov na Sensu. Myslíte na to, ako sexy spútať partnera? Sexuálne putá na poste sú skvelým nástrojom pre vzrušujúce spútavanie žien aj mužov. Možnosť regulácie robí erotické putá pohodlnými a bezpečnými pri použití.

Erotické putá, ktoré si vybrať?

Ideálne putá na Valentína? Samozrejme, putá s kožušinou! Rozkošné putá s kožušinou sú takmer tak známe ako kovové putá, ktoré pripomínajú film Päťdesiat odtieňov sivej. Také kovové putá, ako z filmu, môžete kúpiť od značky s rovnakým názvom. Vyzerajú skvele a zvyšujú teplotu v spálni! A ak máte radi bondage a plánujete často používať sexuálne putá na poste, zvoľte pohodlnejšie erotické putá zo syntetickej alebo pravej kože. Medzi veľmi pohodlné a odolné putá na poste patrí nenahraditeľná značka Kink By DocJohnson.

Začiatočnícka sada na spútavanie na poste

Ako spútať partnera, aby predohra priniesla úžasné vzrušenie? Sexuálne putá, sada alebo popruhy na spútavanie na poste? Najlepšie všetko naraz! Milovníkom bondage vrelo odporúčame lákavé sady od značiek Scandal alebo Päťdesiat odtieňov sivej. Takáto sada na spútavanie na poste ponúka veľa možností použitia a s ňou ťažko stratíte záujem. Sada typu popruhy na spútavanie na poste a erotické putá dávajú veľa možností a sú vhodné aj pre začiatočníkov!

Erotické putá alebo sada bondage?

Čo je lepšie, erotické putá alebo sada na spútavanie na poste? Ako spútať partnera? Ak si s vaším milovaným nie ste istí, či sa vám bude páčiť sada bondage, zvoľte erotické putá na poste. Je to ideálne riešenie na začiatok, keď chýba znalosť a skúsenosť. Erotické putá sú bezpečné pre telo, pohodlné a môžete sa z nich kedykoľvek uvoľniť. Skvelo poslúžia počas hry predohry a počas vzrušujúcich okamihov. Keď sa budete cítiť bezpečne a budete mať chuť na nové úžasné zážitky, môžete postupne rozšíriť svoju zbierku bondage o sady na spútavanie na poste, pásky a lana na spútavanie. Rozsiahly výber BDSM pomôcok vám umožní vytvoriť si vlastnú, individuálne vybranú sadu bondage, ktorá splní všetky vaše očakávania.

Ako spútať partnera bezpečne?

Pomôcky pre bondage nevyžadujú skúsenosti a sú bezpečné pri použití. Ak však spútavanie na poste pomocou lana považujete za príliš pokročilé, zvoľte sadu popruhov na spútavanie na poste. Táto sada bondage je veľmi jednoduchá na použitie, čo dokladá sada popruhov na spútavanie na poste Scandal Over The Bed Cross. Stačí sa pozrieť na krabicu a je jasné, čo treba urobiť! Erotické putá sú tiež dobrým nápadom. Sada obsahujúca erotické putá na ruky a nohy je tiež ideálnym setom na spútavanie partnera. Ako na to, aby erotické putá na poste úplne spútali partnera? Prepojte ich špeciálnymi sponkami a reťazom.