Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Čo poskytujú doplnky pre výprasky v spálni?

Erotické packy posilňujú prietok krvi na tých miestach na tele, ktoré sú zasiahnuté, a stávajú sa tak citlivejšími na príjemné pocity. Packa do výpraskov tiež podnecuje fantáziu. Doplňky pre výprasky sú radi využívané nielen milovníkmi BDSM, ale aj páry, ktoré hľadajú zaujímavé erotické doplnky na oživenie predohry. Doplnky na výprasky sa môžu uplatniť napríklad pri hrách rolí. Na použitie erotického bičíka však nepotrebujete žiadne scénare. Šťavnatý výprask na zadok určite zvýši chuť na sex, pokiaľ je vykonaný zručne. Packa do výpraskov vám pomôže vykonávať erotické výprasky tak, aby boli príjemné! A v tom spočíva celé tajomstvo!

Akú packu do výpraskov si vybrať?

Doplňky na výprasky sú dostupné v rôznych štýloch. Ak hľadáte doplnok s nadhľadom, napríklad na darček, iste vás zaujme packa na výprasky s fantazijným tvarom. Zaujímavé erotické packy ponúka značka Obsessive. Packy A717 a A719 sú dlhšie, čo tiež ovplyvňuje pocity. Kratšie a širšie doplnky na výprasky šíria pocity po väčšej časti tela. Zaujímavou možnosťou je aj ozdobná packa na výprasky značky Scandal, ktorá má veľmi originálnu štruktúru.

Cena doplnkov na výprasky

Erotická packa na výprasky môže stáť približne 9 € a môže stáť aj okolo 68 €. Od čoho závisí cena? Od toho, z akých materiálov sú doplnky pre výprasky vyrobené. Klasické, pekné doplnky pre výprasky vyrobené zo syntetické kože môžete získať za približne 9-12 €. Ak však chcete mať v svojej zbierke skutočný kolekcionársky kúsok, zamerajte sa na Fifty Shades Cherished Collection. Ide o koženú packu na výprasky zdobenú jedinečným krištáľom. Exkluzívna packa na výprasky je tiež skvelým darčekom.