Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Vibrujúce masáže prostaty

- sú zaujímavou alternatívou k tradičným, nevibrujúcim masážam prostaty. Okrem základného použitia a masáže poskytujú vibrujúce stimulátory, ktoré si môžete zakúpiť v sexshope Sensu, dodatočné potešenie vďaka vibračným vibráciám. Fungujú na základe princípu vibrátora, ale okrem potešenia kombinujú aj zdravotné účinky. Pozrite sa, aké masáže prostaty máme pre vás k dispozícii a vyberte si model, ktorý vám najviac vyhovuje.

Masážer prostaty Nexus

- je často vyberanou značkou, pokiaľ ide o stimulátory prostaty. Kombinácia nízkych cien a vysokej kvality je dôvodom, prečo si užívatelia vážia a rozhodnú sa práve pre produkty tohto výrobcu. Ponuka vibrujúcich masáží je skutočne široká; môžete si vybrať hladké alebo žliabkové, menšie alebo väčšie, ručné alebo ovládané diaľkovým ovládačom. Vyskúšajte masáž Max 20 unisex, ktorý ponúka až 20 rôznych režimov vibrácií za veľmi prijateľnú cenu (za menej ako 200 EUR), je 100% vodotesný a dá sa ovládať diaľkovým ovládačom. Výbornou voľbou bude aj súprava 3 masáží, každý v inom rozmeru a farbe, úplne odolný voči vode a pracujúci v 4 nezávislých režimoch.

Masáže prostaty na diaľkové ovládanie

sú stále častejšou a vyberanou technológiou užívateľmi. Možnosť diaľkového ovládania zariadenia umožňuje samostatnú aj spoločnú zábavu s prvkom prekvapenia. Dajte sa na náhodu a dovoľte svojmu partnerovi vybrať režim alebo si vyberte náhodný špecifický stupeň vhodný pre vás. Teraz stačí len užívať si potešenie bez nutnosti zapájať ruky. Pozrite sa, ako budete spolupracovať s modelom P-Swing od Marc Dorcel, ktorý okrem diaľkového ovládania ponúka aj 16 rôznych režimov vibrácií a 3 nezávislé režimy rotácie hlavy maséra.

Masážer prostaty Lelo

- je stále jednou z najuznávanejších a najčastejšie vyberaných značiek erotických hračiek. Švédska značka sa môže pochváliť mnohými bestsellermi, ktoré každý deň získavajú ďalších spokojných užívateľov. Na sensu nájdete veľa masáží prostaty od značky Lelo, od tých v klasickom podlhovastom tvare (Lelo Billy a Lelo Billy 2), cez menšie s dodatočným výčnelkom, ktorý umožňuje súčasné stimulovanie vonkajších častí konečníka (Lelo Bruno), po modely ovládané diaľkovým ovládačom (Lelo Hugo). Je tiež vhodné poznamenať a využiť fakt, že vďaka vibráciám môžu byť masáže prostaty používané aj vaginálne u žien.