Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Vibračné vajíčka, vibračné vajce

Vibračné vajíčka sú určené na stimuláciu vnútropošvovej oblasti. Väčšina dostupných vibračných vajíčok v obchode Sensu je navrhnutá tak, aby stimulovala bod G. Oválny tvar vibračného vajíčka umožňuje ideálne prispôsobenie sa vnútra ženského tela a následné umiestnenie vibrátora vnútri pošvy bez nutnosti držať hračku rukou.

Vibračné vajíčka sú ukončené slučkou alebo zhrubnutím, čo uľahčuje bezpečné vybratie. Vibračnými guličkami a vajíčkami môžete tiež stimulovať vonkajšie oblasti, 

Cena vibrujúcich guličiek

Stojí za to zistiť, aký typ stimulácie vám najviac vyhovuje, pretože overené a odporúčané vibrujúce guličky a vajíčka môžete zakúpiť už za menej ako 100 eur (napr. Bnaughty Classic od B Swish). Ponúkame najpopulárnejšie a najpredávanejšie modely hračiek od najobľúbenejších výrobcov, ako sú Lelo, B Swish, Marc Dorcel, Zalo alebo Lovense, pričom posledne menovaná sa špecializuje na výrobu vajíčok a guličiek ovládaných pomocou aplikácie vo vašom smartfóne.

Môžete sa tiež rozhodnúť pre klasické ovládanie pomocou bezdrôtového diaľkového ovládača. Tento typ vibrátorov je často vyrobený z tvrdšieho a mechanicky odolného materiálu ABS než silikón. Tento materiál je 100% bezpečný pri kontakte s telom. Vďaka svojej tvrdej štruktúre sú vibrácie intenzívnejšie než pri silikóne, kde sú pocity jemnejšie a trochu tlmené. V našej ponuke nájdete aj vibračné vajíčko vyrobené z hliníka (Egg-cellent Egon od Mystim), osvedčené tisíckami spokojných používateľov. Okrem vynikajúcej trvácnosti a odolnosti materiálu umožňuje hliník tiež stimuláciu pri rôznych teplotách. Vajíčko môžete ochladiť v chladničke alebo zahriať na radiátore a dosiahnutá teplota sa v materiáli dlho udrží, čo ešte viac umocní vaše zážitky.

Erotický vibrátor vo forme guličky - na čo si dať pozor?

Pri výbere tohto typu vibrátora je dobré zistiť, či má hračka možnosť regulácie intenzity pocitov a či rozlišuje úrovne a režimy vibrácií. Väčšina vibrujúcich guličiek a vajíčok ponúka túto možnosť. Vyberte si aj hračku, ktorá je vodotesná, takže si ju môžete zobrať z izby do kúpeľne. Ponúkame vibračné hračky odolné proti ošpliechaniu, vhodné na hranie sa so sprchou alebo také, ktoré sú 100% vodotesné a prispôsobené kúpacím radovánkam v kúpeľni. Skontrolujte tiež, ako je váš vibrujúci výrobok napájaný. Môžete sa rozhodnúť pre klasické napájanie výmenou batérií alebo pre vnútorný akumulátor, ktorý sa nabíja pomocou kábla alebo cez USB port. Zistite tiež, akú technológiu váš gadget má. Výrobcovia ponúkajú mnoho rôznych riešení, ako je ovládanie aplikáciou (napr. Lush 2.0 od Lovense), Bluetooth konektivita (OhMiBod Esca 2 od Kiiroo) alebo ovládanie zvukom/hlasom (Secret Delight od Marc Dorcel). U nás si môžete zakúpiť guličky a vajíčka v mnohých farbách, vrátane najpopulárnejších: ružovej, fialovej a klasicko-čiernej."