Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Aké BDSM doplnky pre začiatočníkov si vybrať?

Z mnohých BDSM doplnkov pre začiatočníkov by ste mali zvážiť pohodlné erotické putá, napríklad mäkkú kolekciu Fifty Shades of Grey Cherished Collection. K tomu odporúčame masku na oči a jemný bič alebo pásku, ktoré sú vynikajúce na stimuláciu erotogénnych zón. Pozrite sa na erotické biče Sex&Mischief alebo Sportsheets: skvelo sa hodia na jemné šmýkanie pokožky a pikantné ranenia zadku. Medzi začiatočníkmi sú tiež veľmi obľúbené BDSM sady, ktoré sú jednoduché na použitie a ponúkajú veľa možností. Naše obľúbené BDSM sady pochádzajú od Fifty Shades of Grey a Rianne S. Vhodné sú aj skvelé bondage doplnky Fetish Tentation, z ktorých si môžete vytvoriť kvalitnú BDSM sadu za dobrú cenu. Pri výbere BDSM pomôcok sa tiež riadte vlastným vkusom: vyberte si to, čo sa vám páči a budete používať.

BDSM hračky pre pokročilých

sú trochu iná ponuka BDSM. Nebojte sa, BDSM pomôcky pre pokročilých nepredstavujú riziko pre život! Na ich použitie je však potrebné nejaké skúsenosti, aby ste mohli využiť ich potenciál naplno. Takou BDSM pomôckou pre pokročilých je napríklad dlhá lana na viazanie. Napríklad súprava viazacieho lana Kink od DocJohnson Kink Bind & Tie Initiation je BDSM pomôcka, do ktorej sa môžete zamilovať. Je to neuveriteľne atmosférické! BDSM pomôcky pre pokročilých, ktoré sa pohybujú na hranici potešenia a bolesti, sú určite penisové klece, elektrostimulácia alebo sondy do penisu. K týmto BDSM hračkám siahajú ľudia, ktorí poznajú svoje očakávania.

Najlepšie bondage hračky?

Pohodlné, prispôsobené a vysoká kvalita! Veľmi odporúčame elastické putá v sade s popruhmi na viazanie: Scandal Over The Bed Cross. Sexi erotické putá, ktoré veľmi stimulujú predstavivosť, sú napríklad Kink od DocJohnson Kink, ktoré sú k dispozícii vo verzii pre ruky alebo nohy. Ak chcete vyskúšať viazanie s lanom, ale nemáte skúsenosti so Shibari, siahnite po kratšom viazacíom lane Fifty Shades of Grey Restrain Me.