Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Masturbátory s automatickým pohybom, vibrujúce

klasickým masturbátorom dostupným v intímnom obchode Sensu sa tieto líšia tým, že ich pohyb zabezpečuje zabudovaný mechanizmus, čo umožňuje stimuláciu bez použitia rúk. Ich činnosť môže spočívať v klasických vibráciách alebo zvukových vlnách (sonických).

Orálne masturbátory

Populárne a veľmi realistické. Vizuálne napodobňujú ľudské ústa, vyrobené zo syntetického koženého materiálu, dávajú podobný dotykový efekt (napríklad orálny masturbátor pre mužov od Autoblow 2 Plus, ktorý má vymeniteľné vložky v troch rôznych veľkostiach, takže ho môžete ľahko prispôsobiť svojej veľkosti penisu). Môžete vyskúšať aj bezdotykové verzie orálnych masturbátorov, ako je A.I. Machine, taktiež od Autoblow 2 Plus, ktorý má 10 rôznych režimov sacia, čo umožňuje maximálnu variabilitu pri orálnom sexe.

Masturbátor ovládaný smartfónom

Je to zaujímavý gadget, ktorý zlepší zábavu s vybraným stimulátorom. Vďaka možnosti diaľkového ovládania masturbátory vybavené touto funkciou dobre slúžia ako hračka pre páry. Okrem možnosti diaľkovej zábavy majú tiež veľa rôznych pracovných režimov, čo umožňuje ešte väčšiu variabilitu stimulácie. Vyskúšajte Lovense Max 2, ktorý pracuje v 7 rôznych režimoch a má 3 úrovne regulácie sily, alebo bestseller od Satisfyer Men Vibration, vybavený až 14 rôznymi vibračnými režimami.

Interaktívne masturbátory Kiiroo

Sú to skutočný prelom v oblasti masturbátorov. Vďaka použitej technológii sa modely Kiiroo pripájajú k ďalším zariadeniam tejto značky alebo k rôznym interaktívnym obsahom, ako sú pornofilmy, 3D hry alebo internetové stránky partnerov. Vďaka spojeniu s inými zariadeniami sa môžete baviť s partnerkou alebo partnerom, ktorý sa nachádza na akomkoľvek mieste a o akomkoľvek čase, takže reálne pocítite dotyk druhej polovice, aj keď fyzicky nie je prítomná. Čo je viac, niektoré modely tejto značky kombinujú 3 rôzne pracovné režimy - manuálny, automatický (založený na pohybe hore-dole, imitujúci styk) a spomínaný interaktívny, ako napríklad model Kiiroo Onyx+.

Lacný automatizovaný masturbátor

Takýto mechanický gadget môžete zakúpiť už za približne 150 eur. Ak sa však rozhodnete pre niektorý z masturbátorov 3v1, musíte sa pripraviť na výdavky vo výške niečo vyše tisíc eur. Pamätajte však, že za túto cenu dostanete 3 zariadenia a nespočetné množstvo funkcií, ktoré umožnia, aby každá ďalšia zábava bola úplne odlišná od predchádzajúcej.