Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Vibrátory na bod G 

Toto je trochu pokročilejší typ vibrátora, ktorého úlohou nie je len stimulácia vnútornej časti pošvy, ale predovšetkým potešenie bodu G, jehož dráždenie prináša skutočné rozkoše. Dobrý vibrátor na bod G si môžete zakúpiť v intímnom obchode Sensu už za menej než 100 eur (napr. Bdesired Deluxe Pearl od B Swish alebo Real Vibration 2.0 od Marc Dorcell). Na Sensu nájdete tiež mnoho bestsellerov v tejto oblasti, ako napr. Vibes Yummy Sunshine od Satisfyer, Gigi 2 od Lelo alebo elegantný a klasický model Momoko od Zalo, založený na luxusnej kombinácii pastelových farieb so šľachteným 18-karátovým zlatom. Všetky vibrátory na bod G z našej ponuky sú bezpečné a zbavené alergénov či iných škodlivých látok. Vyhotovené z najvyššej kvality silikónu zaručujú voľnosť a bezpečnosť pri kontakte s telom. Odporúčame tiež vyskúšať vibrátory vyrobené z bioskinu, materiálu imitujúceho ľudskú kožu, neobyčajne jemného a príjemného na dotyk (napr. Gjay od Gvibe). Ponúkame tiež vibrátory vyrobené z ABS, tvrdého a odolného materiálu, odolného voči mechanickým poškodeniam.

Stimulácia bodu G pre ženy

Stojí za to vybrať si vibrátor odolný voči vode alebo politiu, takže vám bude slúžiť aj mimo spálne. Vyskúšajte modely 100% vodotesné, vhodné do vane alebo odolné voči politiu, ktoré sa osvedčia pod sprchou. Zistite tiež, aký spôsob napájania vibrátora je pre vás pohodlnejší, výmenné batérie alebo akumulátor nabíjaný káblom alebo cez USB. Najlepšie je vybrať si hračku, ktorá umožní prácu v mnohých režimoch a dá vám možnosť rôzne intenzívnej práce, vďaka čomu si nastavíte režim pôsobenia vibrátora podľa svojich potrieb a aktuálnej nálady. Určite sa vám bude páčiť Real Vibration 2.0 od Marc Dorcel, vybavený až 10 rôznymi režimami vibrácií. Ten istý výrobca ponúka tiež model, ktorý je navyše ovládaný bezdrôtovým ovládačom (Secret Clit Pink). Okrem samostatných ovládacích možností môžete tiež vydávať hlasové pokyny, pretože ovládač je citlivý aj na vaše hlasové príkazy. V našom obchode nájdete tiež modely vybavené bezdrôtovou technológiou bluetooth. Vyberte si z mnohých technológií a farieb, od klasických fialových, čiernych a ružových, až po stále obľúbenejšie kombinácie základných farieb so šľachteným zlatom.

Stimulátor bodu G

V našej ponuke nájdete veľa produktov slúžiacich k stimulácii ženského bodu G. Stojí za to vybrať si stimulátor bodu G, ktorý bude prispôsobený vašim preferenciám. Tento typ masérov je k dispozícii v mnohých rôznych veľkostiach a je vyrobený z rôznych materiálov, a nezanedbateľným faktorom bude tiež počet poskytovaných režimov pulzácie či vibrácie daného stimulátora bodu G