Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Čo je to vibrátor na diaľkové ovládanie?

Výraz "vibrátor na diaľkové ovládanie" popisuje rôzne druhy erotických pomôcok, ako sú vaginálne, análne, celotelové, klitoridálne alebo hračky na stimuláciu penisu. Všetky tieto vibrátory spojil jeden spoločný prvok: sú ovládané bezdrôtovým diaľkovým ovládačom. Prídavok v podobe diaľkového ovládača skvele dopĺňa vibrátor, uľahčuje kontrolu nad vibračnými režimami a zároveň umožňuje vzrušujúce hry v spálni aj mimo nej. Z toho dôvodu sa diaľkovo ovládané vibrátory obľubujú najmä medzi páry. Pridávajú intímnejším chvíľam pikantnosť a umožňujú objavovať nové spôsoby dosiahnutia erotického potešenia. Vibrátor s diaľkovým ovládačom sa skvele hodí na predohru, ale je rovnako úžasný pri samostatnom použití, napríklad počas relaxačného kúpeľa. Diaľkový ovládač výrazne zvyšuje pohodlie pri používaní erotických pomôcok a umožňuje úplne sa sústrediť na potešenie.

Ako funguje vibrátor ovládaný diaľkovým ovládačom

Diaľkový ovládač sa bezdrôtovo spáruje s vibrátorom, čo umožňuje pohodlné používanie samostatne aj v dvojici. Obvykle stačí zapnúť diaľkový ovládač a vibrátor, aby sa automaticky spárovali. Niektoré vibrátory vyžadujú dlhšie stlačenie určitých tlačidiel, čo je jasne popísané v návode. Intuitívne ovládacie tlačidlá umožňujú rýchlo spoznať možnosti vibrátora a naučiť sa aktivovať obľúbené nastavenia. Vibrátor s diaľkovým ovládačom je veľmi jednoduchý na ovládanie, bez ohľadu na jeho druh a značku. V závislosti od dosahu diaľkového ovládača je možné vibrátor ovládať na vzdialenosť od 1 do až 12 metrov. Vibrátor ovládaný telefónom umožňuje ovládanie hračky z ešte väčšej vzdialenosti. Najlepšie je, že vibrátory na diaľkové ovládanie reagujú na signál z ovládača aj vtedy, keď sú skryté pod oblečením. Vďaka tomu je možné ich používať aj mimo domova, napríklad v reštaurácii, kine alebo na večierku. Väčšina diaľkových ovládačov pre vibrátory je napájaná výmennými batériami, ktoré sú súčasťou balenia. Niektorí výrobcovia ponúkajú diaľkové ovládače s možnosťou nabíjania cez USB, vrátane priloženého kábla. Obe tieto riešenia sú pohodlné a praktické.

Ako si vybrať ideálny vibrátor s diaľkovým ovládačom

Sú k dispozícii viac alebo menej pokročilé vibrátory s diaľkovým ovládačom. Vďaka tomu nájdu niečo pre seba nielen ľudia, ktorí hľadajú jednoduchý a ľahko ovládateľný pomôcku, ale aj tí, ktorí túžia po nových, intenzívnych zážitkoch. Vibrátor s diaľkovým ovládačom môže byť určený výlučne na stimuláciu klitorisu. V obchodoch nájdete aj vibrátory pre dvojicu, vrátane verzie s diaľkovým ovládačom, análny vibrátor ovládaný diaľkovým ovládačom a klasický vibrátor s diaľkovým ovládačom. Ideálny vibrátor s možnosťou diaľkového ovládania musí spĺňať individuálne požiadavky. Rozhodnite sa, aký druh potešenia vám bude najviac vyhovovať, skontrolujte veľkosť, dostupné vibračné režimy a možnosti použitia v dvojici. Treba zdôrazniť, že vibrátor ovládaný diaľkovým ovládačom je často aj vibrátor ovládaný telefónom (napríklad Satisfyer Double Fun alebo We-Vibe Chorus). Tento typ erotických pomôcok ponúka mnoho možností použitia, čo je ďal