Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Čo je to dildo?

Klasické dildo je jedným z najuniverzálnejších erotických pomôcok do spálne. Je to pružný doplnok, ktorý pripomína penis. Umelý penis je rovnako tuhý a presný pri dráždení pošvy ako skutočný penis. Už v 19. storočí boli erotické dildá bežné. Taká dlhá história nepochybne hovorí o tom, že umelý penis môže priniesť veľa potešenia. Dnes máme oveľa zaujímavejší výber ako kedysi, čo si môžete overiť vyberaním nami vybraných dildí. Umelé penisy sú k dispozícii v mnohých druhoch. Základným faktorom, na ktorý by ste mali zamerať svoju pozornosť, je veľkosť a štruktúra dilda. Veľké dildo začína s priemerom 4 cm. Ako vyzerá také veľké dildo, môžete vidieť na príklade King Cock 6" Cock Black. Väčší rozmer určite poskytuje intenzívnejšie pocity, ale stojí za to vedieť, že úzke a dlhé dildá dobre stimulujú bod G. Rozdiel spočíva v "hmotnosti" prenikania. Dlhé dildo s menším priemerom sa hodí na análnu stimuláciu, a veľké dildo nad 4 cm je obzvlášť odporúčané pre masáž pošvy práve pre trenie stien pošvy a poskytovanie realistických pocitov.

Aké dildo si kúpiť?

Gumové dildo je iba jednou z možností. Najpopulárnejšie umelé penisy sú vyrobené z vinyle, silikónu, a dokonca skla. Veľké dildo môže byť úplne hladké alebo môže mať povrch obohatený žilkami a hrboľkami, ktoré robia umelý penis úplne podobný skutočnému penisu. Niektoré dildá majú turbo výstupky (originálne, hrubé, silné), ktoré ešte intenzívnejšie stimulujú steny pošvy alebo vstup do análneho otvoru. Pozorne si prezrite umelé penisy na našej stránke a bez váhania vyberte dildo, ktoré vás najviac vzrušuje.

Cena dilda:

Umelé penisy sú k dispozícii vo rôznych cenách, približne od 11 do 68 eur. Čo je viac, nízka cena nemusí znamenať nízku kvalitu. Lacné dildo môže byť tiež dobré, ale musíme si dať pozor, z akého materiálu je vyrobené. Umelý penis musí byť vyrobený z materiálov bezpečných pre telo, nieporéznych, všetko ostatné závisí od individuálneho vkusu. Malé alebo veľké dildo si stojí za to kúpiť, pretože možnosti použitia dildo sú takmer nekonečné. Umelé penisy môžu byť v spálni spoločníkmi mnoho rokov. Čím lepšia je kvalita, tým dlhšia je trvanlivosť. Najpopulárnejšie dildá sú určite tie, ktoré verno načrtávajú vzpriamené penisy. Realistický vzhľad pôsobí na predstavivosť, čo sa priamo prejavuje vo väčšom potešení z penetrácie. Vďaka napodobňovaniu prirodzenej stavby mužského pohlavného údu a veľkej pružnosti sa umelé penisy dobre prispôsobujú individuálnemu telu. Tak máte istotu, že dildo dosiahne vaše citlivé body a umožní vám zažiť výnimočnú rozkoš, ktorou je orgazmus.