Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Sexy komplety pánskeho spodného prádla

Komplety pánskeho spodného prádla sú sexy kúsky vhodné na pikantné večery vo dvojici. Všimnite si ultra pikantný harness Regnes Men's Wetlook 27 na hrudnú kosť a semená, ktorý dokonale zdôrazní štíhlu pánsku postavu a svaly. Ak však uprednostňujete trochu viac zakryté erotické komplety, skontrolujte sadu Regnes Men's Wetlook 29. Komplety značky Regnes sú ideálnou voľbou pre všetkých fanúšikov BDSM.

Pánske komplety na rôzne príležitosti

Zvyklo sa, že to sú ženy, ktoré sa s radosťou venujú sexy premenám v spálni. Avšak aj muži by si mali všímať sexy komplety na rôzne príležitosti, ako napríklad Obsessive Mr. Claus, čiže sexy oblečenie Mikuláša. Darčeky od takého Mikuláša by chcela každá žena! Nič tak nevzrušuje fantáziu ako sexy premeny a ak je Mikuláš pre vás príliš hodný, venujte pozornosť sexy pánskym setom z čiernej sieťky. Regnes Men's Wetlook 24 by sa nezakrýval ani pred Massimom - gangsterom známym z jednej veľmi sexy filmovej adaptácie.

Moderné komplety clubwear pre mužov: naše návrhy

Mužský clubwear oblek značky Regnes je must have v šatníku tých, ktorí radi navštevujú fetišové kluby. Čierne a červené komplety pánske Regnes Man's wetlook sú pohodlné a vytvorené tak, aby robili dojem. Skvele zdôrazňujú mužské kvality, ako svaly a prirodzenie. S pohodlnými zipsami sa perfektne prispôsobia rôznym štýlom. Erotické komplety z kolekcie wetlook výborne obohatia mužský striptíz alebo pridajú sebavedomie pri stretnutiach v kluboch BDSM.