Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Ako fungujú erekčné prstene?

Prsteň na penis, ktorý si môžete zakúpiť v Sensu, stláča základňu penisu a tým blokuje odtok krvi z penisu. V dôsledku toho penis opuchne a erekcia trvá dlhšie. Krv prúdiaca cez telesá corpus cavernosum tiež zvyšuje citlivosť penisu. Preto erekčné prstene umožňujú dosahovať väčšiu radosť zo sexu alebo masturbácie. Prstene na penis sú k dispozícii v rôznych druhoch, pričom každý druh erekčného prsteňa poskytuje trochu odlišné pocity. Rozlišujeme vibráčné prstene, ktoré sú vynikajúce na použitie vo dvojici, elastické a kovové prstene na penis, ako aj erekčné prstene spojené s análmi guľkami alebo sondou do močovej trubice. Určite máte veľa možností na výber!

Aký prsteň na penis si vybrať?

Ak hľadáte niečo pre začiatočníkov, zamerajte sa na silikónové prstene na penis, ktoré sú elastické a ľahko sa nasádzajú. Nemusíte poznať veľkosť penisu, pretože elastický prsteň na penis sa prispôsobí. Rovnakým spôsobom fungujú vibráčné prstene na penis. Tiež majú univerzálne veľkosti, preto sú vhodné najmä pre začiatočníkov. Vibrátorový nástavec sa skvele hodí na stimuláciu klitorisu počas sexu, no treba si uvedomiť, že vibráčné erekčné prstene sa rovnako dobre osvedčujú pri ďalšom dráždení počas masturbácie. Veľmi obľúbený je vibrátorový prsteň na penis Satisfyer, ktorý je dostupný v 2 verziách. Ľudia, ktorí hľadajú nové zážitky, by mali zvážiť erekčné prstene spojené s análmi guľkami. Táto kombinácia skvele obohacuje zážitok.

Ceny erekčných prsteňov na penis:

Ceny erekčných prsteňov na penis sa líšia v závislosti od typu, ktorý si vyberiete. Najdrahšie sú vibráčné prstene a erekčné prstene vyrobené zo štúrovej ocele. Vibráčne prstene na penis môžete kúpiť už za približne 23 eur, zatiaľ čo oceľové prstene na penis stoja od  33 do 45 eur. Lacné prstene na penis sú tie, ktoré nevibrujú a sú elastické. Prsteň na penis Durex môžete zakúpiť už za približne 7 eur. V rovnakej cenovej kategórii je silikónový prsteň na penis Fifty Shades of Grey A Perfect O, ktorý je skutočným bestsellerom