Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Vibrátor Wand, čo to je?

V sexshope pre dospelých Sensu nájdete aj vibrátory typu Wand, nazývané tiež telovými masérmi. Sú to rozhodne najobľúbenejšie formy, ale stretnete sa aj s takými označeniami ako vibrátor palček alebo kúzelnícky vibrátor. Odkiaľ pochádzajú tieto roztomilé názvy? No, vibrátory Wand pre páry pripomínajú svojím tvarom kúzelnícku paličku a rovnako kúzelným spôsobom privedú k orgazmu. Silné vibrácie, veľká veľkosť, úžasná masáž tela a mnoho možností použitia - to sú hlavné vlastnosti, ktoré má vibrátor wand / vibrátor palička.

Aký vibrátor palička pre páry?

Masáž tela pomocou vibrátora wand je vynikajúci relax a oddych, z ktorého je krátka cesta k dosiahnutiu vrcholu. Názory používateľov sú dôkazom, že najčastejšie sa kupuje silný masér tela. Najčastejšie ide práve o veľký vibrátor palička, ktorý vďaka svojej veľkosti môže obsahovať aj solídny motor. Silné vibrácie sú účinné nielen pri masáži tela, ale aj pri stimulácii intímnych partií. Ak máte pocit, že turbo vibrácie sú to, čo hľadáte, zamerajte sa na veľké vibrátory, ideálne pre dvojicu: Satisfyer Wand-er Woman, masér tela Doxy alebo vibrátor pre páry Lelo Wand 2. Ak uprednostňujete niečo menšie, ľahšie, čo sa tiež osvedčí ako vibrátor pre dvojicu, vibrátor palička Zalo Confidence alebo vibrátor palička Rianne S Bella môžu byť tou správnou voľbou.

Je vibrátor palička dobrý vibrátor pre dvojicu?

Vibrátor pre páry typu wand, bežne nazývaný vibrátor palička, je príkladom hračky, ktorá zbiera prakticky iba dobré hodnotenia. Z časti preto, že ako vibrátor pre páry je jednoducho skvelý, ale tiež preto, že masér tela je spojený predovšetkým s aktivitou, akou je masáž tela. Je to intímny vibrátor pre dvojicu, ktorý v prípade potreby predstiera nevinný masér tela, nič viac. Je to 100% šanca na zachovanie diskrétnosti v každom dome. Spolu s vynikajúcim výkonom ide aj dobrá cena. Za približne 150 eur môžete kúpiť naozaj dobrý masér tela od značky Satisfyer. Svetový bestseller, vibrátor wand Doxy, dostanete už za približne 300 eur. Dražšie modely sú ponúkané najexkluzívnejšími značkami. Za približne 700 eur zakúpite krásu od značky Lelo. Takýto masér tela je tiež skvelým darčekom, či už ako vibrátor pre dvojicu alebo pre jednotlivca mimo vzťahu