Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Umelá vagína - ako funguje

Umelá vagína, známa tiež ako masturbátor, je jedným z najobľúbenejších erotických pomôcok pre mužov, ktoré si zakúpia na Sensu, vašom obľúbenom intímnom obchode. Mäkká masturbátorová rukávka vyrobená z materiálu imitujúceho ľudskú pokožku a ukončená realistickým otvorom vo forme ženskej vagíny rozpáli vašu fantáziu. Úzky vnútriak skvele hladí penis, rýchlo vedúc k orgazmom. Ako funguje masturbátor s umelou vagínou? Tajomstvo spočíva v stiesnenom vnútriaku, ktorý sa jemne rozširuje pod tlakom penisu. Vnútro vaginálnych masturbátorov je obohatené o mäkké výbežky, zhrubnutia a žľaby, vďaka ktorým je masáž penisu intenzívna a zároveň príjemná. Vykonávajte pohyby hore-dole, aby ste sa ponořili do úžasného potešenia. Ak máte radi intenzívne zážitky, vyhľadávajte masturbátory s veľkými, husto rozmístnenými výbežkami. Ak preferujete realistickú masáž, vyberajte masturbátory s jemne texturovaným vnútrom. Umelé vagíny sú diskrétne a ľahko sa používajú a vďaka vodotesnosti sa ľahko čistia. Sú to masturbátory na dlhé roky, obľúbené mužmi po celom svete.

Masturbátory pre mužov - na čo dbať?

Aby bolo zabezpečené uspokojenie preferencií každého muža, ponúkajú mužské masturbátory rôznorodé formy. Najobľúbenejším zariadením je takzvaná umelá vagína, čo je masturbátor poskytujúci zážitky podobné klasickému sexe. Nechýbajú ani zariadenia simulujúce orálnu lásku alebo také, ktoré poskytujú úplne nové zážitky. Ďalším aspektom, ktorý je dôležitý pri výbere konkrétneho modelu, je vodotesnosť. Masturbátor pre mužov, ktorí radi si hrajú pod sprchou, by nemal postrádať túto vlastnosť. Zvlášť dôležité je, aby obchod ponúkal masturbátory z rôznych materiálov, napr.: elastoméru, SuperSkinu, silikónu alebo kyberkože. Každý z nich poskytuje iný typ zážitkov, preto je dobré experimentovať. K dispozícii sú aj zariadenia poháňané akumulátorom, ktoré prinášajú ďalšie podnety, zvyšujúce potešenie z hýčkania. V závislosti od preferencií môžu tieto hračky pripomínať ženské genitálie, zadok alebo tvary úplne nepodobné sexuálnym hračkám.

Najlepší vybraný masturbátor - čo je dobré vedieť?

Je potrebné si uvedomiť, že aby ste mohli užívať zážitky najvyššej kvality, mali by ste vždy používať spolu s lubrikantom na vodnej báze. To predíde odreninám penisu a predĺži životnosť erotických hračiek. Okrem toho môže ideálnym doplnkom k vybranému zariadeniu byť ohrievač masturbátorov. Týmto spôsobom sa masturbátor zahreje na telesnú teplotu a poskytne intenzívnejšie zážitky, pripomínajúce kontakt s druhou osobou.

Pre ľudí, ktorí radi hľadajú nové podnety, sú tiež rôzne druhy držiakov na masturbátory zaujímavou voľbou. V závislosti na type umožňujú uchytenie zariadenia v zaujímavých polohách pod sprchou alebo v inom ľubovoľnom mieste. Iné typy držiakov umožňujú prichytenie mobilného telefónu alebo tabletu priamo nad masturbátorom.

Je tiež potrebné zdôrazniť, že používanie masturbátora nie je obmedzené na hranie sa sami. Môže to byť zariadenie prinášajúce svieži dych do partnerského sexu.