Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Masážery a vibrátory pre klitoris

Klitoridálne vibrátory dostupné v ponuke sexshopu Sensu môžu byť buď dotykovými klitoridálnymi masážerami alebo bezdotykovými stimulátormi pracujúcimi na základe zvukových vĺn (sonické). Jedným z najpopulárnejších výrobcov vibrátorov pre klitoris je Satisfyer, ktorý ponúka ako masážery, tak stimulátory. Ponúkame tiež široký výber medzi bestsellerovými návrhmi značiek Lelo, Zalo, Womanizer, We-Vibe alebo B Swish. Stojí za to vyskúšať tento typ erotického zariadenia, najmä pretože dobrý produkt môžete získať už za menej než 100 eur. Vibrátory pre klitoris sa vyskytujú v mnohých formách a tvaroch, od klasických a elegantných masážerov, ako sú tie od Lelo, cez štíhle varianty od zmieneného Satisfyera, až po prekvapivé vibrujúce srdce od Rianne S alebo diamanty Bijoux Indiscrets. Stimulátory klitorisu sú najčastejšie vyrobené z bezpečného a príjemného na dotykého medicínskeho silikónu, ktorý nevyvoláva alergie ani žiadne alergické reakcie. Ponúkame tiež vibrátory vyrobené z rovnako bezpečného materiálu ABS. Vyberte si zariadenie, ktoré má možnosť regulácie intenzity a prispôsobenia režimu práce vašim potrebám a aktuálnemu náladu. Skontrolujte, či váš vybraný stimulátor je odolný voči vode. Ponúkame zariadenia odolné voči postreku, vhodné do sprchy, a 100% vodotesné vibrátory, ktoré sa budú perfektne hodiť počas dlhého a relaxačného kúpania vo vani. Pre zábavu môžete vyberať zo zariadení ovládaných diaľkovým ovládaním, aplikáciou alebo prostredníctvom bluetooth, čo zabezpečí, že sex a hladkanie budú ešte prekvapivejšie a nepredvídateľné.

Stimulácia klitorisu - vibrator pre klitoris

Stále populárnejšie sú tiež vibrátory reagujúce na hudbu, ktorá práve hrá vo vašom okolí. Stimulátor ju zachytí a automaticky prispôsobí intenzitu vibrácií zachytenému rytmu. Vibrátory pre klitoris sú k dispozícii v mnohých farebných variantoch, môžete si vyberať zo všetkých najobľúbenejších farieb - čierna, červená alebo fialová. Stále častejšie sa volí aj klasická biela alebo vznešené odtiene zlata. Vyberte si tiež vhodný spôsob napájania - vymeniteľné batérie alebo vibrator s akumulátorom, ktorý nabijete prostredníctvom portu USB alebo klasicky pomocou nabíjačky s káblom.

Stimulátor klitorisu

Stojí za zmienku, že dobrý stimulátor klitorisu by mal byť vybraný na základe individuálnych skúseností a preferencií. Aj keď neviete, ktorý stimulátor klitorisu bude pre vás ten správny, pretože práve začínate svoju dobrodružnú cestu s vibrátormi, zvoľte si vá