Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Exkluzívne pánske tričká v Sensu!

Tričká z kvalitného materiálu sú základom pánskej garderóby. Nič neposilňuje sebavedomie viac ako štýlový a módný tričko, ktoré je možné skombinovať s elegantným alebo voľným oblečením. Z toho dôvodu sme do ponuky Sensu zaradili exkluzívne pánske tričká, aby každý muž, ktorý navštívi náš obchod, mohol doplniť svoju garderóbu o praktické, sexy a kvalitné tričká. Máme pre vás klasické biele tričká s potlačami, ideálne na každodenné nosenie, a pikantné tričká, ktoré sú ako stvorené do postele. Pamätajte, že neposlušný štýl je veľmi atraktívny.

Pánske tričko s potlačou - najobľúbenejšie strihy

Nič neposilňuje muža viac ako štýlové pánske tričko, ktoré zdôrazňuje bicepsy alebo je nonšalantne voľné. Úžasné pánske tričká s potlačou ponúka poľská značka Demoniq, ktorá uviedla na trh klasické biele a čierne tričká z Oekotex bavlny. Sexy potlač je spárovaný s materiálom vysokéj kvality a pevným šitím, čo znamená, že bavlnené tričká vždy budú vyzerať dobre. Pánske tričká Demoniq predstavujú pikantné potlače, od ktorých nie je možné odtrhnúť oči!

Sexy pánske tričká v BDSM štýle

Kto povedal, že sexy oblečenie je určené iba pre ženy? Páni tiež môžu a mali by zdôrazňovať svoje kvality. A náhodou sexy pánske tričká v BDSM štýle dokonale zdôraznia vypracovanú hrudníkovú kosť a okúzľujúce mužské bicepsy. Venujte pozornosť sexy pánskym košieľkam Regnes Men’s vo wetlook štýle, ktoré dodajú pikantnosti každej predohre. Košieľky v BDSM štýle sa tiež skvelo hodia na stretnutia v fetišových kluboch.