Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Klasický vibrator

je najlepšou voľbou v sexshope Sensu pre tých, ktorí začínajú svoj dobrodružstvo s týmito typmi erotických pomôcok, najmä pretože takýto vibrator môžete zakúpiť už za 100 eur. Na prvý pohľad jednoduchý, ale vďaka mnohým režimom práce a rôznym úrovňam vibrácií prebudí chuť na viac. Klasické vibrátory sú väčšinou vyrobené z príjemného na dotyk a bezpečného silikónu pre kontakt s telom, takže nemusíte mať obavy z akýchkoľvek alergických reakcií.

Z akého materiálu sú vibrátory vyrobené?

V našej ponuke môžete naraziť tiež na vibrátory vyrobené z priateľského materiálu ABS alebo stále obľúbenejšieho bioskinu, imitujúceho kontakt s pravou kožou. Odporúčame tiež vibrátory z polyuretánu, odolného proti akýmkoľvek mechanickým poškodeniam.

Klasické vibrátory môžu byť jednoduché alebo s výstupkami, hladké alebo s prúžkami, mini alebo klasických rozmerov. Vyskytujú sa v mnohých obľúbených farbách, vrátane najobľúbenejších: čiernej, fialovej a ružovej.

Najlepší vibrator

Pri výbere vibratora je tiež dobré skontrolovať, či je zariadenie odolné proti vode. Ponúkame stimulátory odolné proti zachlapaniu, ktoré si môžete vziať so sebou do sprchy, alebo vibrátory 100% vodotesné, vďaka ktorým ich môžete jednoducho používať vo vani. Zistite tiež, ktorá forma napájania vám viac vyhovuje - klasické batérie alebo vestavěný akumulátor a nabíjanie káblom alebo cez port USB. Zoznámte sa s ponukou bestsellerov od Lelo, B Swish alebo Marc Dorcel. Vyskúšajte luxusnú a elegantnú verziu vibratorov od Zalo alebo klasické, ale trochu prekvapivé prevedenie vibratorov od Ave. Rozvážne sa usaďte, prehliadajte a začnite si hrať podľa svojich pravidiel.