Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Klasické análne zátky

Rovnako ako korálky a guličky, aj análne zátoky sú často voľbou pre análny sex, ale líšia sa od nich tvarom a textúrou. Zátoky dostupné v erotickom obchode Sensu môžu vyzerať takmer rovnako ako guličky alebo korálky, ale často sú hladké a majú hladký, jednotný povrch. Ponuka Sensu v tomto ohľade je taká rozmanitá, že si iste vyberiete niečo vhodné a prispôsobené vašim potrebám.

Análna zátka

Vzhľadom na obľúbenosť análnych zátok výrobcovia vyrábajú zátoky z rôznych materiálov. Veľmi populárne sú tie vyrobené zo skla, špeciálne navrhnutého pre takéto hračky - borosilikátového skla. Okrem svojho prekvapujúceho a veľmi elegantného vzhľadu sú zátoky vyrobené z tohto materiálu veľmi univerzálne pri hre. Jednou z týchto univerzálnych vlastností je vysoká odolnosť tohto materiálu voči teplotným rozdielom. Tieto análne zátoky môžete použiť po predchádzajúcom zohriatí (napríklad v mikrovlnnej rúre alebo jednoducho vo studenej vode) alebo po predchádzajúcom ochladení (vložením do mrazničky alebo použitím chladnej vody). Je na vás, ako si chcete hrať, a ktorá možnosť v danom okamihu viac láka. Sklenené análne zátoky sú tiež odolné voči mechanickým poškodeniam a veľmi ľahko sa udržiavajú v čistote. Skúste, ako si poradíte so sklenenými análnymi zátkami značky Icicles, ktoré sú k dispozícii v rôznych farebných variantoch - priehľadná, čierna alebo najlepšie predávaná ružová.

Análne zátoky

Okrem skla sú zátoky vyrábané aj z iných materiálov. Veľmi často sa volia zátoky vyrobené z populárneho vinylu. Je to dobrá voľba, ak si ceníte mäkkosť povrchu a väčšiu flexibilitu hračky. Vinyl však nebude tak citlivý a odolný voči teplotným zmenám ako sklo, takže nebudete mať takú voľnosť pri hre a manévrovaní medzi teplom a chladom. Pri oboch typoch zátok je dôležité pamätať na to, aby boli intímne partie správne namazané vhodnými lubrikantmi. Skúste vinylové zátoky od značky Mister B, ktoré sú k dispozícii v rôznych variantoch.

Análne zátoky - druhy

Análne hračky tvoria bohatú kolekciu doplnkov, medzi ktorými si niečo nájdu nielen ľudia bez skúseností, ale aj tí, ktorí hľadajú intenzívne zážitky. Análne zátoky sa delia na niekoľko druhov a každý z nich ponúka zaujímavé zážitky. Zvláštnu pozornosť si zasluhuje ozdobná análna zátka s chvostom. Takéto análne zátoky stimulujú fantáziu a zároveň poskytujú užívateľom potešenie. Sú odporúčané aj pre začiatočníkov! Ďalej stojí za pozornosť sklenená análna zátka, ktorú môžete ohriať alebo ochladiť pre intenzívnejšie potešenie. Veľkú popularitu získavajú aj klasické druhy análnych zátok, teda silikónová análna zátka a análna zátka s krištáľkom. Sú jednoduché na použitie a sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, a preto patria medzi najčastejšie vyberané análne hračky. Naopak tí, ktorí hľadajú niečo extra, iste ocenia vibračnú análnu zátku (s ovládačom alebo bez), ktorá vďaka silným vibráciám poskytuje ďalšie potešenie.

Análne zátoky a análné zátky

Ako sa líšia análni zátoky od análnych zátok? Tieto termíny sú často zamieňané a popisujú klasické análne hračky vyrobené z lekárskeho silikónu, nehrdzavejúcej ocele alebo skla. Občas sa môžete stretnúť aj s termínom análna zástrčka. S akoukoľvek z týchto hračiek ide o zátku vo forme kužeľa, ukončenú úzkym trupom a širokým základom. Kužeľovitý tvar uľahčuje aplikáciu, úzký trup zabezpečuje pohodlie pri nosení