Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Čo poskytuje elastický penisový kruh?

Ľahko nasadzovaný elastický penisový kruh posilňuje a predlžuje erekciu tým, že jemne bráni odtoku krvi z penisu. Prokrvený penis je nafúknutý a pripravený na akciu. Erekčné kruhy dostupné v ponuke erotického obchodu Sensu taktiež zvyšujú citlivosť penisu, čo vám umožňuje zažiť väčšie uspokojenie pri stimulácii člena. Elastické penisové kruhy sú k dispozícii v rôznych druhoch. Pre páry odporúčame elastické vibračné kruhy, pretože skvele zosilňujú potešenie oboch strán. Stojí za to vziať do úvahy aj vizuálny efekt, ktorý sexy erekčné kruhy poskytujú. Penisový kruh je taktiež ozdobou, a to takou, ktorá zabezpečuje impozantnú erekciu.

Elastické penisové kruhy pre začiatočníkov?

Ak hľadáte niečo na začiatok, elastický penisový kruh sa skvele osvedčí. Prečo? Elastické erekčné kruhy majú univerzálnu veľkosť a nespôsobujú žiadne ťažkosti pri nasadzovaní. Nepotrebujete žiadne skúsenosti, aby ste rýchlo zistili, ako fungujú erekčné kruhy s elastickou štruktúrou. Skvelé penisové kruhy pre začiatočníkov zahŕňajú napríklad Maximize Ring od značky Dorcel. Výborným riešením je aj sada kruhov Kink od DocJohnson z kolekcie Endure. Dokonca aj vibračné kruhy majú ideálnu konštrukciu pre začiatočníkov: sú jednoduché na ovládanie a nepretláčajú penis príliš silno.

Ako si vybrať penisový kruh, ktorý bude pasovať?

Elastické penisové kruhy majú univerzálnu veľkosť, čo sa týka veľkosti. Je však dobré venovať pozornosť priemeru vybraného elastického penisového kruhu. Tie s menším priemerom budú silnejšie stláčať základňu penisu. Ak uprednostňujete na začiatok mierny účinok, vyberte si penisový kruh s trochu väčším priemerom. Tieto erekčné kruhy je možné nasadzovať na penis aj varláty, čo ešte viac zvyšuje potešenie. Ak vás zaujíma silný a účinný stláčací účinok, môžete vsadiť na erekčné kruhy Perfect Fit. Sú taktiež k dispozícii penisové kruhy s nastaviteľným priemerom. Vďaka tomu si môžete sami prispôsobiť silu stláčania. Taký nastaviteľný penisový kruh na penis napríklad ponúka značka Kink od DocJohnson.