Filtrovať
Triediť
Triediť
  • Názvu ▲
  • Názvu ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Sledovanosti ▼
Filtre

Ako fungujú vibračné krúžky na penis?

Vibračné krúžky z ponuky sexshopu Sensu zásadne plnia rovnakú funkciu ako klasické erekčné krúžky. Tlačia na základňu penisu, čo umožňuje dlhšie udržanie uspokojivej erekcie a čerpanie maximálneho potešenia z masáže penisu. Vibračné krúžky majú dodatočnú výhodu, a to vibračná nástavec, ktorý môže stimulovať klitoris počas sexu alebo šourka, keď sa rozhodnete krúžok použiť samostatne. Vibrácie navyše stimulujú, čo ženám umožňuje rýchlejšie dosiahnuť uspokojivý orgazmus. Z tohto dôvodu sa vibračné krúžky tešia tak veľkej obľube: umožňujú rovnakú spokojnosť obom stranám sexu.

Ktorý vibračný erekčný krúžok stojí za to mať?

Vibračné krúžky sú k dispozícii od renomovaných značiek, ako sú Hot Octopuss alebo Bathmate. Populárne sú tiež vibračné krúžky značky Satisfyer. Krúžok na penis od niektorého z týchto výrobcov vám poskytne potešenie na vysokom úrovni. Vyrobené z medicínskeho silikónu vibračné krúžky s dobrými, silnými motormi zabezpečujú príjemnú stimuláciu. Krúžky na penis od Hot Octopuss sú navyše krásne zabalené a majú elegantný dizajn, čo ich činí skvelým erotickým darčekom.

Cena vibračného krúžka na penis

Lacný krúžok na penis s vibráciami si môžete kúpiť už za približne 12 eur. Vibračné krúžky tejto značky patria medzi najlacnejšie na trhu. Sú skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú vyskúšať potešenie z krúžka na penis, bez investovania väčších čiastok. Ak však máte záujem o pomôcku, ktorú budete často a radi používať a ktorá vám poslúži dlho, odporúčame trochu drahšie vibračné krúžky. Satisfyer Ring 2 zakúpite už za približne 23 eur a určite si všimnete rozdiel.